Команда ДК «Укрспецекспорт» взяла участь у першому Українському військовому забігу

11.10.2021

У переддень Дня Захисників і Захисниць України команда ДК «Укрспецекспорт» на чолі з Генеральним директором Вадимом Ноздрею взяла участь у першому Українському військовому забігу. Вийшовши на старт разом з представниками всіх видів та родів військ Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції, ДСНС, Управління державної охорони та ветеранами АТО/ООС, співробітники «Укрспецекспорту» пробігли дистанції у п’ять та десять кілометрів.

Забіг, в якому також взяли участь військовослужбовці та дипломати з Литви, Латвії, Канади, Великобританії, США, Швеції, Норвегії та Угорщини, був присвячений 30-річчю Збройних Сил України. Влаштований прямо у центрі столиці, в Маріїнському парку, він став першим військовим забігом не лише в Україні: Military Run UA – перший захід подібного роду в Європі, організований під егідою армії, що воює.

«Для нас велика честь – долучитися до Українського військового забігу, який має слугувати потужним поштовхом до об’єднання нації довкола свого війська, – наголосив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря. – Беручи участь у заході, ми демонструємо підтримку Збройним Силам України, яку не на словах, а на ділі виявляємо всі 25 років існування Компанії».

Команда ДК «Укрспецекспорт» показала непоганий результат. Співробітник Компанії Юрій Давиденко увійшов до десятки кращих на дистанції десять кілометрів.

Організаторами Українського військового забігу, який зібрав понад 1000 учасників, виступили Збройні Сили України, Благодійний Фонд «Весна!» та Благодійний Фонд «Ветеранська Десятка». За їхнім задумом, захід, що покликаний нагадати світу про російську агресію у центрі Європи, привернути увагу суспільства до своїх захисників та ветеранів, а також вшанувати пам’ять загиблих воїнів, має стати щорічним.