ДК «Укрспецекспорт» готується до виставки «Зброя та безпека-2021»

08.06.2021

Цього року у виставці беруть участь близько 40 підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром». Вони представлятимуть майже півтори сотні експонатів, демонструючи не лише макети, а й чимало натурних зразків техніки та зброї.

 Учасники та відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з виробами вітчизняного оборонпрому за такими напрямками:

  • авіабудування;
  • бронетанкова техніка, артилерійське озброєння, автомобільна, інженерна та морська техніка;
  • суднобудування та морська техніка;
  • високочастотна зброя та боєприпаси;
  • радіолокація, радіозв’язок та спеціальне приладобудування.

 Окрім зразків, які вже були презентовані на тогорічних виставках, планується показати й низку нових проектів. Зокрема, йдеться про ударний безпілотний авіаційний комплекс «Сокіл-200», керований реактивний снаряд РСЗВ «Вільха» та протикорабельну крилату ракету комплексу 360МЦ «Нептун». Ці вироби ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», які будуть представлені у «натуральному вигляді», обіцяють стати хедлайнерами заходу.

Натурним зразком презентуватиметься на виставці й 12,7 мм великокаліберна снайперська гвинтівка. Її представлятиме ДК «Укрспецекспорт», яка поза межами стенду планує також продемонструвати бойовий танк БМ «Оплот».

«Ми розраховуємо, що ця виставка у черговий раз переконливо продемонструє можливості українського ОПК і слугуватиме поштовхом для укладання нових перспективних контрактів із вже існуючими та новими зарубіжними партнерами», – висловив сподівання Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Вітчизняні підприємства, наголосив він, виробляють широкий спектр сучасного і потужного озброєння, починаючи зі стрілецької зброї і завершуючи броньованої технікою та сучасними ракетними комплексами. «Ми зацікавлені у розширенні військово-технічній співпраці з нашими контрагентами», – додав очільник ДК «Укрспецекспорт».

Як повідомлялось, XVII Міжнародна виставка «Зброя та безпека» відбуватиметься з 15 по 18 червня 2021 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15). Одночасно там же проходитимуть XII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-ХХІ», Міжнародна виставка систем охорони і безпеки Expert Security, Міжнародна виставка засобів рятування та пожежної безпеки «Технології захисту/ПожТех».

Загалом у заходах братимуть участь близько 30 іноземних підприємств. Свою продукцію мають намір представити виробники у сфері оборони, безпеки та авіакосмічної галузі з Австрії, Бразилії Франції, Ізраїлю, Казахстану, Литви, ОАЕ, Пакистану, Польщі, США, Туреччини, Чехії та інших країн.