ДК «Укрспецекспорт» нарощує співпрацю зі збройними силами Соціалістичної республіки В’єтнам

16.12.2021

Заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Юрій Шрамко зустрівся з офіційною делегацією Військово-повітряних сил – Протиповітряної оборони збройних сил Соціалістичної республіки В’єтнам.

Він обговорив з в’єтнамськими партнерами хід реалізації чинних спільних проєктів та перспективи нових.

Під час розмови наголошувалось на тому, що для України є привабливими ринки Південно-Східної Азії, де В’єтнам, як член АСЕАН з активною позицією відіграє важливу роль. Водночас можливості України, зокрема в оборонно-військовій сфері, представляють значний інтерес для В’єтнаму. Особливо це стосується питань, пов’язаних з модернізацією та продовженням ресурсу військової техніки, що перебуває на озброєнні В’єтнамської народної армії. Тож, обидві сторони висловили зацікавленість у розвитку та поглибленні співпраці та підписали документи, що зафіксували готовність української сторони надалі продовжувати виконувати свої зобов’язання.

«Українсько-в’єтнамське партнерство в оборонно-військовій сфері має значний потенціал, і ми будемо й надалі зміцнювати позиції національного ОПК на ринку держави, яка динамічно розвивається», – відзначив заступник Гендиректора ДК «Укрспецекспорт» Юрій Шрамко, підсумовуючи зустріч.