ДК «Укрспецекспорт» поглиблює співпрацю з ОАЕ

12.08.2021

Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря взяв участь у Міжнародному оборонному інвестиційному форумі, присвяченому розвитку українського ОПК на період до 2030 року. Захід відбувся 12 серпня на майданчику Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» Київського політехнічного інституту.

В рамках форму Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв та Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря зустрілися з делегацією Об’єднаних Арабських Еміратів на чолі з Її Високоповажністю пані Маріам Аль Мухейрі – Державним міністром продовольчої та водної безпеки ОАЕ. Пані Мухейрі є керівником еміратської частини Координаційної ради Україна-Емірати, яку з українського боку очолює керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак. Разом з нею до складу делегації, що прибула до України, увійшли заступник Міністра оборони ОАЕ та представники державних оборонних підприємств країни.

 

 В ході зустрічі сторони обговорили поточний стан співпраці та перспективи подальшої взаємодії у сфері військово-технічного співробітництва. «Військово-технічна співпраця України та ОАЕ набуває стратегічного значення з огляду на те, що підприємства оборонної промисловості двох країн реалізують спільні проєкти, співпрацюючи над розробками новітніх зразків озброєння», – прокоментував результати перемовин заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Юрій Шрамко, який брав участь у зустрічі.

 

Як повідомлялось,12 серпня 2021 року на майданчику «Sikorsky Challenge 2021» Київського політехнічного інституту стартував Міжнародний оборонний інвестиційний форум, присвячений розвитку українського ОПК на період до 2030 року.

 Мета заходу – обговорення майбутнього вітчизняної оборонної промисловості, розвитку напрямків високоточної зброї, автоматизованих систем управління та зв'язку, роботизованої техніки повітряного, наземного та морського використання, а також буде проведено презентації інвестиційних проєктів.

У Форумі взяли участь члени Кабінету Міністрів України, очільники центральних органів виконавчої влади, керівники державних підприємств ОПК і Укроборонпрому, представники Національної академії наук України, вітчизняних і міжнародних об’єднань та організацій, дипломати, іноземні інвестори з понад 20 країн, провідні експерти і політики.

У рамках заходу відбулося ознайомлення з новітніми досягненнями українського ОПК, сучасною продукцією оборонних підприємств та найсучаснішими науково-технічними розробками.