«Укрспецекспорт продовжує нарощувати співпрацю з близькосхідними партнерами» - Юрій Шрамко

28.08.2021

В ході робочого візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Юрій Шрамко зустрівся із заступником Міністра оборони країни, генерал-майором, доктором Мубараком Саїд бін Гафан Аль-Джабрі. Сторони оцінили ефективність реалізації поточних спільних проєктів у сфері військово-технічного співробітництва та визначили необхідні кроки для подальшого розвитку двосторонньої співпраці.

«ОАЕ протягом тривалого часу залишаються надійним міжнародним партнером України у питаннях військово-оборонної взаємодії, і ми зацікавлені в отриманні взаємної вигоди від військового та технічного потенціалу наших країн», – зауважив Юрій Шрамко. Зокрема, це стосується обміну та розвитку передових оборонних технологій та перспективних технічно-конструкторських рішень.

Заступник Гендиректора ДК «Укрспецекспорт» запевнив свого співрозмовника у готовності української сторони підтримувати високу динаміку розвитку партнерства в рамках реалізації амбітних двосторонніх проєктів у бронетанковій та авіаційній галузях, створенні нових високоточних засобів ураження – як для наземних, так і морських цілей.

Як відомо, в межах офіційного візиту президента Володимира Зеленського до ОАЕ, який відбувся у лютому 2021 року, Україна та Об’єднані Арабські Емірати підписали низку контрактів та меморандумів на загальну суму від $3 млрд, у тому числі – у сфері військово-технічного співробітництва.