Україна та Індонезія активізують співпрацю в оборонній галузі

04.11.2021

Україна та Республіка Індонезія мають намір розширити співробітництво в оборонній галузі. Така домовленість досягнута в результаті зустрічі Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Вадима Ноздрі з делегацією ВПС Індонезії, яка прибула до України.

Гендиректор ДК «Укрспецекспорт» запевнив своїх співрозмовників у готовності української сторони підтримувати високу динаміку розвитку партнерства в рамках реалізації двосторонніх проєктів в авіаційній галузі, зокрема ремонту та модернізації авіаційної техніки. В ході зустрічі були підписані відповідні контракти.

«Індонезія протягом тривалого часу залишається надійним партнером України у питаннях військово-оборонного партнерства, і ми зацікавлені в отриманні взаємної вигоди від військового та технічного потенціалу наших країн», – зауважив Вадим Ноздря.

Індонезія є важливим партнером України в Південно-Східній Азії. Основою розвитку військо-технічного співробітництва між нашими країнами є Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво в оборонній галузі, в якій окреслені загальні принципи розвитку двостороннього співробітництва в оборонній галузі за напрямками, що становлять взаємний інтерес.

Також сторони можуть здійснювати співробітництво в питаннях закупівлі озброєння та військової продукції в рамках спільних проектів та виробництва, постачання озброєння, військової техніки та іншої продукції військового призначення, обслуговування, ремонту і модернізації озброєння.