У 2021 році ДК «Укрспецекспорт» прийняла 144 іноземні делегації та уклала контрактів на суму $332 млн

31.12.2021

Протягом 2021 року Державній компанії «Укрспецекспорт» вдалося активізувати міжнародну діяльність та досягти зростання показників господарської діяльності. Результатом цього стало значне збільшення загальної суми новоукладених зовнішньоекономічних контрактів, яка склала понад $330 млн. 

«Хоча через карантинні обмеження пожвавлення контактів з нашими іноземними партнерами у 2021 році відбувалося не такими темпами, як нам хотілось би, динаміка у цьому напрямку все ж таки є», – зауважив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Протягом року, що минає, Державна компанія «Укрспецекспорт» прийняла 144 делегації 33 іноземних держав. Лідерами за кількістю візитів до України стали делегації Ісламської Республіки Пакистан, Турецької Республіки, Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі та США.

Активізувалась також і виставкова діяльність ДК «Укрспецекспорт». Компанія виступила організатором об’єднаної експозиції підприємств-учасників Державного концерну «Укроборонпром» на чотирьох міжнародних виставках. Її співробітники здійснили 96 закордонних відряджень.

«Підготовка візиту кожної делегації – це цілий комплекс заходів, в яких задіяна значна кількість співробітників Компанії. Під час візитів ми проводимо переговори щодо поточних контрактів, презентуємо нові можливості вітчизняного ОПК. Кожен візит – це не лише переговори, делегації часто відвідують виробництва та полігони», – зазначив Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт».

Наразі тривають активні переговори з потенційними країнами-партнерами, які зацікавлені в продукції українського ВПК. Традиційно це країни Латинської Америки, центральної Африки, Азії та Європи. Водночас державний спецекспортер прагне посилити позиції України на традиційних для неї ринках озброєння: в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Північній Африці, Близькому Сході тощо.