Делегація ДК «Укрспецекспорт» взяла участь у Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO 2021 (Польща)

09.09.2021

Офіційна делегація ДК «Укрспецекспорт» у складі делегації Державного концерну «Укроборонпром» взяла участь у 29-ій Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO 2021, яка 7 вересня розпочала роботу у виставково-конгресовому центрі Targi Kielce в місті Кельце (Республіка Польща).

Під час заходу відбулися зустрічі та переговори з представниками провідних оборонних підприємств та компаній Польщі, зокрема – державної холдингової компанії Polska Grupa Zbrojeniowa, компанії MESKO, давнього та надійного партнера України в галузі виробництва та забезпечення окремих видів боєприпасів та одного з найбільших виробників бронетанкової техніки Zaklady Mechaniczne «Bumar — Labedy» S.A.

Як повідомив заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Микола Коломієць, в рамках виставки було підписано контракт, реалізація якого сприятиме значному підвищенню безпеки пілотів української авіації. За його словами, Україна та Польща вже тривалий час співпрацюють за рядом напрямків розвитку озброєнь та військової техніки, і новий контракт дасть можливість поглибити військово-технічне партнерство наших країн.

Виставка традиційно проходить під патронатом керівництва Республіки Польщі. І цьогорічний захід не став виключенням: офіційна церемонія відкриття MSPO 2021 відбулась за участю президента Польщі Анджея Дуди та міністра оборони цієї країни Маріуша Блащака.

Цього року свою продукцію майже на 20 000 квадратних метрах виставкової площі представили 400 компаній з 27 країн світу. Серед них, зокрема, представники Австрії, Бельгії, Болгарії, Китаю, Чеської Республіки, Данії, Фінляндії, Франції, Іспанії, Нідерландів, Ізраїлю, Японії, Канади, Південної Кореї, Німеччини, Норвегії, ПАР, Словаччини, Словенії, США, Швейцарії, Швеції, Туреччини, України, Великої Британії та Італії.