Святкування 25-ї річниці Державної компанії «Укрспецекспорт» відбудеться у режимі онлайн

21.09.2021

9 жовтня 2021 року Державна Компанія «Укрспецекспорт» святкуватиме 25 років з дня створення. У зв’язку з цим було заплановано ряд заходів, що мали на меті як розповісти суспільству про історію Компанії, так і презентувати партнерам, в першу чергу іноземним, плани щодо її розвитку.

Серед запланованих заходів: проведення фотовиставки «Укрспецекспорт-25: події, люди, факти», розповсюдження інформації про історію Компанії у ЗМІ, офіційний прийом для дипломатичного корпусу, представників іноземних делегацій та партнерів.

Все це планувалось у той період, коли наша країна перебувала у «зеленій» зоні карантину, і обмежень на проведення масових заходів не було.

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. У найближчі дні очікується погіршення епідеміологічної ситуації та встановлення по всій країні «жовтого» рівню епідеміологічної безпеки, що призведе до встановлення нових карантинних обмежень.

Усвідомлюючи небезпеку для здоров’я працівників Компанії та партнерів, керівництво Компанії прийняло рішення внести зміни до плану святкових заходів.

Так, фотовиставка «Укрспецекспорт-25: події, люди, факти» пройде у приміщенні Державної компанії «Укрспецекспорт» з дотриманням вимог «жовтої» зони.

Вони передбачають:

  • проведення масових заходів за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;
  • обов’язкове носінням масок та обробки приміщення антисептичними засобами;

Також з експозицією виставки можна буде ознайомитись онлайн.

Всі інші офіційні заходи, в тому числі офіційний прийом,  будуть проходити в режимі онлайн з дотриманням  заходів епідеміологічної безпеки для унеможливлення поширення серед запрошених інфекції COVID-19.