Юристи ДК «Укрспецекспорт» визнані найкращими

08.10.2021

Юридичне управління ДК «Укрспецекспорт» стало переможцем у щорічному рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України» в номінації «Найкращий юридичний департамент із зовнішньоекономічної діяльності».

Урочиста церемонія вручення нагород відбулася 6 жовтня у Києві в рамках IX Щорічний форум юрисконсультів, організованого газетою «Юридична практика». Найкращі юридичні служби були визначені в 27 номінаціях.

Отримуючи нагороду, начальник Юридичного управління ДК «Укрспецекспорт» Ігор Долуда подякував за високу оцінку роботи очолюваного ним колективу з боку юридичної спільноти і запевнив усіх в тому, юридична служба й надалі керуватиметься у своїй діяльності високими професійними стандартами.

Учасниками рейтингу стали юридичні служби (департаменти, управління, відділення і інші відособлені структурні підрозділи) українських компаній незалежно від форми власності. При його складанні юридичні служби компаній оцінювалися за такими критеріями:

- основні напрями (практики) діяльності;

- об’єм виконаних за рік завдань;

- репрезентативні угоди і судові справи, супроводжувані юрслужбою;

- кількість і кваліфікація юристів;

- репутація серед колег-юристів.

Як повідомлялось, за перші шість місяців 2021 року ДК «Укрспецекспорт» уклала контрактів на суму $209,28 млн – майже у 4,5 разів більше аналогічного показника за першу половину 2020 року. Окрім того, за першу половину 2021 року Компанія сплатила податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів на суму 213,4 млн грн., що на 23,1 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.