ДК «Укрспецекспорт» у 2022 році планує взяти участь у більшій кількості виставкових заходів, ніж торік

12.01.2022

Цьогоріч Державна компанія «Укрспецекспорт» планує активізувати участь в міжнародних виставкових заходах. Про це повідомив начальник Управління маркетингу та реклами ДК «Укрспецекспорт» Олександр Шишко, коментуючи підсумки виставкової діяльності Компанії в 2021 році та окреслюючи плани на нинішній рік.

У 2021 році ДК «Укрспецекспорт» готувався презентувати продукцію українського ОПК щонайменше на десяти міжнародних виставках озброєнь. Однак через пандемію більшість з них не відбулася. Тому Компанія виступила організатором об’єднаних експозицій підприємств ВПК, що входять до Державного концерну "Укроборонпром", на чотирьох із запланованих виставкових заходах.

Йдеться про Міжнародну виставку озброєнь IDEX-2021 (ОАЕ), Міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF-2021 (Туреччина), Міжнародну оборонну та аерокосмічну виставку SAHA EXPO 2021 (Туреччина). Крім того, ДК «Укрспецекспорт» виступила організатором найбільшого за загальною площею стенда, на якому експонувалася продукція вітчизняного ОПК на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2021», що відбулася у Києві 15-18 червня 2021 року.

 «Запланована кількість виставкових заходів, для участі в яких ми провели підготовку, була більшою. Але пандемія та суворі карантинні обмеження, пов’язані з нею, позначились на усіх сферах життя світової спільноти, і виставкова діяльність, на жаль, не стала виключенням. Тож, чимало виставок були скасовані або відкладені», – зауважив Олександр Шишко. Втім, навіть за таких несприятливих умов ДК «Укрспецекспорт» протягом року, що минув, здійснювала активну виставкову діяльність для просування продукції та послуг оборонно-промислового комплексу України на світовому ринку озброєнь.

Так, на закордонних виставкових заходах 2021 року були представлені близько двох десятків новітніх зразків озброєння та військової техніки, розроблені та вироблені підприємствами вітчизняного ОПК. Значна частина з них була натурними зразками.

У 2022 році представники Компанії планують взяти участь у близько двадцяти закордонних оборонних виставках. Щонайменше, на семи з них організатором об’єднаної експозиції виступить ДК «Укрспецекспорт». У  цьому році діяльність Компанії у виставковій сфері буде спрямована переважно на азійський та близькосхідний регіони. Однією з найважливіших подій має стати IDEAS, яка відбудеться у другому півріччі в Пакистані. «Кожна подібна виставка – унікальна можливість презентувати новітні розробки вітчизняних виробників на світовому ринку озброєнь», – зазначив Олександр Шишко.

В «Укрспецекспорті» розраховують, що цього року заплановані міжнародні виставки озброєнь відбудуться і Компанії вдасться більш широко представити можливості підприємств оборонно-промислового комплексу України, що слугуватиме поштовхом для укладання нових перспективних контрактів із вже існуючими та новими зарубіжними партнерами.