Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть щирі вітання з 30-річчям Збройних Сил України – святом самовідданих, сміливих, сильних духом людей!

06.12.2021

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з 30-річчям Збройних Сил України – святом самовідданих, сміливих, сильних духом людей!

Сьогодні українське військо по праву вважається одним з найсильніших у Європі. Цей факт кожного дня доводять тисячі солдатів та офіцерів, які в умовах реальної військової загрози боронять суверенітет і незалежність України.

Важко переоцінити значимість тих змін, які відбулися з нашою армією в останні роки. Відродившись в умовах війни, вона пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах. А головне – зламала загарбницькі плани ворога та перетворилася на потужну військову структуру, здатну захистити своїх громадян.

Тож, недарма саме Збройні Сили України користуються сьогодні найвищим рівнем довіри українців і є справжньою національною гордістю.

Бажаємо вам і надалі залишатися прикладом мужності, незламної волі, непохитної віри в рідну Державу та в її майбутнє. З свого боку обіцяємо докладати усіх зусиль для забезпечення вітчизняних Збройних Сил новітніми зразками озброєння, військовою технікою та боєприпасами. Вважаємо великою честю співпрацювати з вами для спільної мети – зміцнення обороноздатності держави, підвищення бойової готовності військових частин та, зрештою, перемоги по всіх фронтах.

Міцного здоров’я вам, прихильності долі, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

Разом до перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!